Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania. Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, lub potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami drogą mailową sklep@eryko.pl lub telefoniczną +48 533 650 844

Kompleks produkcyjny ERYKO jest zlokalizowany w Warszawie. W pracy stawiamy na miłą i rodzinną atmosferę oraz wzajemne zaufanie. Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, który codziennie kreuje i tworzy nietuzinkowe wanny, dbając o komfort, estetykę i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty realizujemy z pasją i wielkim zaangażowaniem.

Nasza firma preferuje wysyłkę wanien za pobraniem, aby mieli Państwo pewność otrzymania najwyższej jakości produktu na czas. Także można dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego, lub przelewy24. Bramka płatności przelewy24 oferuje bezpieczne płatności BLIK, VISA, MASTERCARD, RATY.
Jak najbardziej. Jesteśmy w stanie wykonać wannę w dowolnym kolorze. Mieszane kolory też są akceptowalne (np. w środku biała, na zewnątrz czarna. W celu złożenia indywidualnego zamównienia prosimy o kontakt z nami pod numerem +48 533 650 844 lub sklep@eryko.pl w celu ustalenia szczegółów.
W pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne technologie i narzędzia, bazując na sprawdzonych i ciekawych designerskich rozwiązaniach. Monitorujemy każdy proces i kontrolujemy jakość działań, dlatego Klientom gwarantujemy trwałość oraz wysoki standard użytkowania. Oferujemy aż 10 lat gwarancji na nasze produkty.
Nasza firma preferuje wysyłkę wanien za pobraniem, aby mieli Państwo pewność otrzymania najwyższej jakości produktu na czas. Wanny dostarczamy własnym transportem lub za pomocą firmy kurierskiej pod wskazany przez Państwo adres. Potrzebujesz montażu? Pomożemy! Posiadamy ekipę serwisantów oraz montażystów, którzy szybko i profesjonalnie zamontują Twoją wannę we wskazanym miejscu.

Syfon, klik-klak, aluminiowy stelaż do montażu wanny – otrzymasz w zestawie wraz z zakupioną wanną

Dostarczymy zakupioną przez Państwo wannę w ciągu 3-5 dni roboczych od daty zamówienia.